H@ckedby MahmedFastilsd3i335p35o325po3[2>>S<<@@!#>$+F{D:F>D?V<>??Z,x,c>?}}|||||||\\\\\\\\\\\\@#%) Oferta dla Firm - Radio Taxi Expres - Taxi_Wrocław  ( 71 )19628

Oferta dla Firm

Prowadzisz firmę? Twoi pracownicy często poruszają się taksówkami? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Radio TAXI Expres dla firm i innych organizacji. Nawiązanie stałej współpracy z nami pomoże Ci znacznie obniżyć koszty oraz wyposaży Cię w narzędzia do ich monitorowania

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę naszej firmy na świadczenie usług transportu w systemie bezgotówkowym na podstawie zbiorczej faktury wystawionej na koniec bieżącego miesiąca.
Ułatwi to Państwu przewóz taksówkami pracowników Waszych firm, Gości, kontrahentów oraz osób prywatnych.
Nasza firma obsługuję kursy bezgotówkowe poprzez program Taxi360. Każdy klient posiada dostęp do panelu klienta. Jest to system raportowania, w którym mogą Państwo monitorować transakcję bezgotówkowe na podstawie kart lub e-voucherów. Umożliwia zarządzanie kartami flotowymi, voucherami.
Wychodząc na przeciw firmom i instytucją oferujemy różne sposoby rozliczeń bezgotówkowych dostosowanych do potrzeb klienta.
1) Karta flotowa: jest bezpiecznym i wygodnym rozwiązaniem. Zastępuje standardowy voucher. Upoważnia do bezgotówkowych przejazdów, które rozliczane są na podstawie zbiorczej faktury Vat. Dla zwiększenia bezpieczeństwa, aby z karty nie korzystały osoby nieupoważnione, karta posiada zabezpieczający kod PIN generowany przez Państwa firmę dla każdej karty.
Karta flotowa występuję również w formie karty przedpłaconej (oferta skierowana również do klientów indywidualnych)
2) E-Vouchery- to ośmiocyfrowy kod wygenerowany przez system Taxi360, który należy wprowadzić w terminalu płatniczym, aby zrealizować płatność bezgotówkową za kurs. Zastępuje on papierowe vouchery, z którego mogą korzystać Państwa pracownicy oraz Goście. E-voucher można przekazać elektroniczne w postaci maila lub SMS-em, bądź wydrukować go w postaci papierowej.
 Wszelkiego typu pytania i sugestię prosimy kierować do menagera firmy Radio Taxi Expres – Taxi Wrocław
Jesteśmy gotowi na wszelkiego typu sugestie jak i inne rozwiązania płatnicze

Oferta dla hoteli

Zapraszamy do współpracy hotele. Oferujemy kompleksową obsługę zarówno gości, jak również pracowników hoteli. Nasze taxi gwarantuj szybki i komfortowy dojazd do celu we Wrocławiu i okolicach.

Oferujemy przejazdy bezgotówkowe oraz zbiorcze faktury VAT.

Taksówki Expres TAXI to gwarancja solidności i punktualność!

Kontakt do Managera

Monika Bączkowska kom. 53 48 19628 e-mailmarketing.taxi@op.pl

Translate »