H@ckedby MahmedFastilsd3i335p35o325po3[2>>S<<@@!#>$+F{D:F>D?V<>??Z,x,c>?}}|||||||\\\\\\\\\\\\@#%) Taxi Lotnisko - Expres Taxi Wrocław - Zamów tel. 19628

Taxi Lotnisko – Radio Taxi Expres tel. 19628

Taxi Lotnisko – Radio Taxi Expres Od 20 lat taksówki  bezpiecznie i wygodnie przewożą mieszkańców Wrocławia oraz gości stolicy dolnego śląska. To oczywiste, jesteśmy korporacją taksówkową. Ale nie poprzestajemy na standardach. My tworzymy nową definicję tego, czym jest usługa taxi i kim jest sam taksówkarz. Zaskakujemy! A kiedy nas poznasz, nie będziesz chciał się przesiąść, bo apetyt na Radio TAXI EXPRES rośnie w miarę jeżdżenia.

Doświadczenie w obsłudze Lotniska Wrocław Starachowice przez naszych kierowców, wysoki poziom kultury osobistej, znajomość języków obcych sprawia, że są godni zaufania i bez obaw można im powierzyć każde zadanie. Jeśli zachodzi taka potrzeba nasi kierowcy będą czekać na Państwa na hali przylotów z imienną tabliczką. Priorytetem naszej firmy jest profesjonalna obsługa, zawsze wychodzimy na przeciw potrzebom klienta. Za cel postawiliśmy sobie ciągłe podwyższanie poziomu usług. Nasze taksówki wyposażone są w klimatyzację oraz terminale płatnicze. Oferujemy również auta do przewozu większej ilości osób/ bagaży – tupu combi / bus.

Wszystkie taksówki naszej firmy wyposażone są w klimatyzację oraz terminale POS do obsługi kart kredytowych oraz kart płatniczych. Zrzeszamy licencjonowanych taksówkarzy, posiadających duże doświadczenie w obsłudze klientów prywatnych oraz korporacyjnych. Od początku stawiamy na profesjonalizm i dlatego zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Potrzebujesz taksówkę na lotnisko? Wyjeżdżasz na wakacje lub w podróż służbową? Nie ma problemu! Nasze taksówki oferują przewozy na i z lotniska w dowolne miejsce we Wrocławiu i okolicach.

 

Translate »