H@ckedby MahmedFastilsd3i335p35o325po3[2>>S<<@@!#>$+F{D:F>D?V<>??Z,x,c>?}}|||||||\\\\\\\\\\\\@#%) Wyślij Kwiaty - Radio Taxi Expres - tel. 19628

Wyślij Kwiaty – Expres Taxi Wrocław tel.19628  

Wyślij Kwiaty – Pamiętaj! „Myślisz Taxi Wrocław, jeździsz Radio Taxi Expres!”

„Dziękuję Ci”

„Kocham Cię!

„Chcę Ci podziękować!”

„Kochanie przebacz mi!”

„Mamo przepraszam Cię!”

„Tato wybacz mi!”

„Przepraszam Cię”

„Wszystkiego najlepszego!”

Wyslij Kwiaty – Mamy dla Was, Drodzy Klienci, proste rozwiązanie spraw bardzo trudnych. Chcecie przeprosić, podziękować albo złożyć życzenia – JESTEŚMY DO WASZEJ DYSPOZYCJI.

  • dowieziemy kwiaty z bilecikiem z Waszą treścią bądź sami ją odpowiednio dobierzemy,
  • dostarczymy czekoladki albo wybrany przez Was podarek, itp.

Prosimy mailem opisać sytuację (zamowtaxi@op.pl), w której się Państwo znaleźli oraz co chcieliby Państwo dostarczyć?

Prosimy podać swoje dane i numer telefonu. Oddzwonimy!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu . Nigdy nie wiadomo kiedy nadarzy się okazja na dostarczenie prezentu lub kwiatów.

Wyślij Kwiaty – to nie tylko usługa to powierzenie nam Państwa sprawy i podchodzimy do tego z najwyższa starannością i dbałością. Wiele razy zdarzało się w późnych godzinach dowozić  różnego rodzaju prezenty, kwiaty, paczki. Wiele razy nasi klienci zapominali o urodzinach imieninach lub po prostu nie mogli dotrzeć do swojej kochanej osoby. Zaufaj nam a my załatwimy całą  otoczkę  za Państwa. Wyślij Kwiaty -to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Miłość nie może się obyć bez kwiatów. Kojarzą się nam one nierozerwalnie z uczuciami i raczej nigdy nie zdarza się, by przynajmniej na początkowym etapie znajomości, adorator nie sięgnął po tajemną broń, jaką oferuje mu każda kwiaciarnia – czerwone róże. Kwiaty są nieodzownym elementem nie tylko wyznania, ale również towarzyszą nam podczas uroczystości weselnych, kiedy to z ich pomocą zdobimy salę balową, samochód młodej pary, oraz obsypujemy nimi nowożeńców. Innym nieodzownym atrybutem miłości jest biżuteria. Nikt nie wyobraża sobie zaręczyn, bez pierścionka, czy ślubu bez obrączek, podobnie, jak bez kwiatów. Niewielki upominek biżuteryjny może być również dowodem uczuć, które zostaną wyrażone przez bukiet odpowiednio dobranych kwiatów. Kwiaty mówią, a naszyjniki, bransoletki i wisiory cementują przyrzeczenie miłości, są jego widocznym znakiem.

 

Wyslij Kwiaty - Bukiet Kwiatowy 1 Radio Taxi Expres - Taxi Wrocław - tel 19628
Wyslij Kwiaty - Bukiet Kwiatowy 2 Radio Taxi Expres - Taxi Wrocław - tel 19628
Wyslij Kwiaty - Bukiet Kwiatowy 3 Radio Taxi Expres - Taxi Wrocław - tel 19628
Translate »